Witaj na BLOGu IITVX – świecie filmów i seriali

admin 5 września, 2022

Witaj na naszym blogu. Bardzo nam miło, ze odwiedzasz naszą stronę. Co u nas znajdziesz? Przede wszystkim pomysły, na to jak spędzić wieczór. Dowiesz się również jak oszczędzić na rozrywce i gdzie wykupić tańszy dostęp do platform VOD.

Filmy i Seriale na IITVX

Tworzymy bazę filmów i seriali w oparciu o oceny z IMDB oraz TMDB. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci najlepszy tytuły, Robimy to dlatego, że zależy nam na tym, by ludzie nie musieli szukać informacji o danej produkcji na wielu stronach. Do kazdego filmu i serialu tworzymy krótki opis, tak abyś wiedział, czy jest to kino dla Ciebie. Dodatkowo załączamy informację, o platformie, na której obejrzysz daną produkcję.

Oszczędzaj na rozrywce razem z nami

Nawiązujemy liczne współpracę, które pomogą Wam wydawać mniej na subskrypcje usług premium. Dzięki temu będziesz mógł oszczędzić na rozrywce. Nie tylko na filmach i serialach, ale również na muzyce i grach konsolowych.

Obserwuj nas!

Mamy nadzieję, że będziesz czuł się u nas dobrze! Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu, jeśli masz ochotę, możesz go również udostepnić na facebooku, lub polecić znajomym.

Categories