seriale online

Powiadomienia
Umrzeć ze śmiechu

Umrzeć ze śmiechu

I'm Dying Up Here Online

Gatunek: Komedia
Stacja: Showtime

Opis:
Umrzeć ze śmiechu to serial komediowy stworzony przez Davida Flebotte'a. Akcja serialu rozgrywa się Los Angeles w latach 70 ubiegłego wieku, gdzie tworzy się wątpliwej renomy raczkująca scena komików stand-upowych. Serial zgłębia natchniony choć na swój sposób chory business jakim jest rozśmieszanie publiczności. Serial bazuje na książce Williama Knoedelsedera o tym samym tytule. Co wieczór grupka aspirujących komików zbiera się w najpopularniejszym w L.A. przybytku o nazwie "Goldie's" oczekując na swoje występy. Zanim to jednak nastąpi musza przekonać do siebie samą Goldie, która rządzi Bulwarem zachodzącego słońca żelazną ręką. Stand-up jest swoistym opium dla komików i gotowi są na wszystko byle tylko otrzymać działkę. Obnażają swoje najskrytsze pragnienia i obawy, swoje kompleksy i słabości licząc na to, że ktoś, ktokolwiek wybuchnie śmiechem.

Sezon 2

Sezon 1

  • 2009-06-20 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.