seriale online

Trochę uroczo i trochę strasznie – Chilling Adventures of Sabrina

Czarować czy nie czarować? – osobom, którym bliskie jest to pytanie, na pewno przypadnie do gustu zbliżająca się produkcja Netflixa, za która odpowiedzialni są twórcy Riverdale. Nowy serial w ofercie platformy - "Chilling Adventures of Sabrina" opowiada historię dziewczyny, dla której to pytanie stanowi codzienność.

Sabrina (Kiernan Shipka) jest pół czarownicą – pół śmiertelnikiem. Rozdarta między zwykłym życiem, w którym ma przyjaciół i chłopaka, a rodzinnym światem czarnej magii, pentagramów i wielbieniem szatana w oświetlonym pełnią księżyca gąszczu lasów, w dniu 16 urodzin musi wybrać, do którego z tych światów chce przynależeć.

Netflix zamówił 2 sezony serialu, a każdy z nich będzie się składał z 10 odcinków, a pierwszy z nich będzie dostępny 26 października – w sam raz na Halloween.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.