seriale online

Legion (2017)

Serial oparty na komiksach z uniwersum Marvela i powiązany z cyklem filmów "X-men". Historia opowiada o początkach odkrywania swoich mocy przez jednego z najpotężniejszych mutantów. Legion online

Jeżeli kochacie superboheterów i inne komiksowe postaci, to ten wpis jest właśnie dla Was! Oto spis seriali opartych na komiksach Marvela i DC Comics. Niektóre z nich były lepsze, inne gorsze, nie nam to oceniać. Obejrzyjcie je sami, a na pewno znajdziecie coś dla siebie!

najlepsze seriale online


Agenci Tarczy

Historia Agentów Tarczy, członkach agencji zajmującej się wykonywaniem misji specjalnych, mających ścisły związek z innymi bohaterami komiksów Marvela.


Agentka Carter

Historia agentki Peggy carter, pochodzącej z komiksów Marvela.


Arrow

Historia Zielonej Strzały z DC Comics, czyli Olivera Queena, który pod osłoną nocy walczy ze złem.


Daredevil

Matt Murdock jest niewidomym prawnikiem, boahterem komiksu Marvela, który dzięki swoim posługiwaniu się innymi zmysłami i umiejętności walki zwalcza przestępczość w Nowym Jorku jako superbohater, Daredevil.


Defenders

Serial oparty na komiksie Marvela, łaczący kilku bohaterów z innych seriali: Jessikę Jones, Luke’a Cage’a oraz Iron Fist i Daredevil’a.


Gotham

Historia miasteczka Batmana i jego mieszkańców. (DC Comics)

Inhumans

Serial na podstawie Marvel Comisc, opowiada historię rodziny pochodzącej z kosmosu o niezwykłych, nadprzyrodzonych zdolnościach.


Iron Fist

Jak sama nazwa wskazuje, główny bohater posiada ognistą pięść, która daje mu możliwość walkiz przestępczością na ulicach Nowego Jorku. Serial został stworzony na podstawie komiksu Marvela.


Jessica Jones

Jessica Jones to była superbohaterka pochodząca z uniwersum Marvela, która postanawia zmienić swoje życie i zostać prywatnym detektywem.


Krypton

Krypton to serial bazujący na komiksie DC, którego fabuła skupia się na losach dziadka Supermana.


Legends of Tommorow

Rip Hunter, który stara się zapobiec strasznym wydarzeniom w przyszłości, podróżuje w czasie, aby zebrać grupę superbohaterów, którzy pomogą mu ocalić Ziemię i będą walczyć z zagrożeniem. Na podstawie komiksu DC.

seriale online


Legion

Serial na podstawie Marvel Comics, opowiadający o Davidzie Hallerze, który cierpi na schizofrenię, jednak podczas jednego z pobytów w szpitalu psychiatryczym okazuje się, że jego wizje są prawdziwe.


Lucyfer

Lucyfer jest kolejnym serialem wyjętym spod srzydeł DC Comics. Opowiada historię Lucyfera, który rozwiązuje kryminalne zagadki w Los Angeles.


Luke Cage

Luke Cage to były więzień, który w trakcie nieudanego eksperymentu zyskuje nadludzką siłę i wytrzymałość.


Punisher

Frank Castle w wyniku przypadku utracił całą swoją rodzinę w masakrze zorganizowanej przez mafię. Przybiera pseudonim Punishera, aby ukarać złoczyńców i zemścić się na swoich wrogach. (Marvel Comics)


Supergirl

Amerykański serial wyprodukowany na podstawie komiksu DC. Fabuła skupia się na przygodach kuzynki Supermana, Supergirl.


The Flash

Serial na podsatwie komiksu DC, opowiadającym o Barrym Allenie, który wyniku uderzenia przez piorun stał się najszybszym człowiekiem na świecie. Od tego momentu strzeże porządku w Cenral City jako Flash.


The Gifted

Historia rodziny Stuckerów, którzy odkrywają magiczne zdolności swoich dzieci mutantów i muszą uciekać przed władzami. Serial oparty na komiksie Marvela, osadzonego w świecie X-Menów.


The Tick

Serial na podstawie komiksu Kleszcz Bena Edlunda. Jest to niezniszczalny mężczyzna przebrany za niebieskiego kleszcza, który z pomocą księgowego Arthura Everesta próbuje złapać złoczyńcę, Terrora.


Już wiecie od którego serialu zacząć?

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.