seriale online
FAQ

Serwis iitvx.pl jest całkowicie darmowy, nie wymaga opłat, rejestracji, ani podawania danych osobowych. Jedynym źródłem utrzymania strony są reklamy.Jak oglądać?

Na stronie głównej iitvx.pl znajduje się lista najbardziej popularnych seriali oraz ikony ostatnio dodanych odcinków.

Wystarczy kliknąć na jedną z ikon widocznych na ekranie by przenieść się do konkretnego odcinka. Następnie wystarczy wybrać link, kliknąć ikonkę „play” i można cieszyć się najnowszym epizodem ulubionego serialu.

Jeśli na głównej stronie nie ma tego co cię interesuje, możesz zawsze skorzystać z wyszukiwarki lub listy najbardziej popularnych seriali znajdującej się po lewej stronie pulpitu.Jak użyć wyszukiwarki?

Można skorzystać z wyszukiwarki wpisując tytuł serialu po angielsku lub po polsku. Wyniki wyszukiwania pojawią się natychmiast. Wystarczy kliknąć na tytuł, który pojawi się pod wyszukiwarką, by przenieść się  na stronę główną serialu. Po wybraniu konkretnego odcinka, możemy cieszyć się na cieszyć się ulubionym programem zarówno w wersji polskiej z lektorem lub napisami, jak i oryginalnej.Zgłaszanie linków:

Jeśli link jest wadliwy można to zgłosić, a my postaramy się rozwiązać problem.Dodawanie linków:

W górnym prawym rogu, w zakładce na dole strony, oraz na konkretnych stronach z odcinkami seriali znajduje się opcja „dodaj link” . Umożliwia ona wszystkim użytkownikom dodawanie nowych linków do konkretnych odcinków. Linki można dodawać jedynie do zarejestrowanych przez system seriali i epizodów.Jak dodawać linki:

Po kliknięciu „dodaj link” zostajemy przekierowani na stronę zawierającą panel dodawania linków. Wystarczy uzupełnić dane wybierając serial (np.: „The Walking Dead”), konkretny odcinek z listy (np.: S06E09 – No Way Out), typ linku (zwykły, torrent, do pobrania) oraz wersję językową (oryginał, lektor, napisy PL lub EN). 

W rubryce „linki do odcinka” wklejamy link do serialu. Możliwe jest dodanie kilku linków na raz oddzielając je „enterem”.   Można również podać swój adres e-mail, lecz nie jest to warunek konieczny. Ostatnim krokiem jest kliknięcie „dodaj”, po czym na górze strony pojawi się krótki komunikat o zaakceptowaniu podanych linków.

Krótszą opcją jest wejście na podstronę konkretnego odcinka, gdzie pod listą istniejących już linków mamy opcję „dodaj nowy link”. Po kliknięciu na nią panel uzupełnia się automatycznie, wystarczy uzupełnić linki w rubryce „linki do odcinka” i kliknąć dodaj.Czemu niektóre filmy nie chcą się odtwarzać?

Do odtwarzania większości filmów konieczny jest Flash Player. Jest to bezpieczny oraz powszechnie używany program. Można go pobrać klikając na poniższy link:

Flash: http://get.adobe.com/flashplayer/