seriale online

Reboot „Roswell: W kręgu tajemnic” już w styczniu!

Pamiętacie jeszcze kultowe „Roswell: W kręgu tajemnic” emitowane w latach 1999-2002. Oparty na książkach był adaptacją książki „Roswell High” autorstwa Melindy Metz. Serial opowiadał historię trójki kosmitów, których statek kosmiczny w 1947 roku rozbił się w okolicach miasta Roswell w stanie Nowy Meksyk. Trójką kosmitów z Roswell byli Max i Isabell Evans oraz Michael Guerin.

roswell w kręgu tajemnic Obsada „Roswell: W kręgu tajemnic”

Serial doczekał się reboota. Będzie się on różnił od wersji, którą pamiętamy z przed kilkunastu lat, jednak już w trailerze widać pewne podobieństwa.

Główną bohaterką nowej wersji serialu „Roswell” będzie córka imigrantów, która po latach powraca do rodzinnego Roswell, gdzie odkrywa, że jej miłość z czasów licealnych, jest w rzeczywistości przybyszem z kosmosu. Wspólnie z nim bohaterka będzie próbowała zrozumieć, co kryje się za rządowym spiskiem i dowiedzieć się więcej o pochodzeniu kosmitów z Roswell.

Kto zagra w „Roswell, New Mexico”?

W roli Liz Ortecho zobaczymy Jeanine Mason, która zagrała w „Chirurgach”. Maxa zagra Nathan Parsons (wystąpił w roli Jacksona Kennera w serialu „The Originals”). Jako Isabel wystąpi Lily Cowles, natomiast Michaela zagra Michel Vlamis.

roswell new mexicoObsada „Roswell, New Mexico”

Kiedy premiera „Roswell, New Mexico”?

Premiera serialu w Stanach Zjednoczonych nastąpi już 15 stycznia 2019 roku. Łącznie z pilotem, czeka na nas 9 odcinków, z których każdy zatytułowany jest popularną piosenką:

  1. Pilot
  2. So Much for the Afterglow
  3. Tearin’ Up My Heart
  4. Where Have All The Cowboys Gone
  5. Don’t Speak
  6. Smells Like Teen Spirit
  7. I Saw the Sign
  8. Barely Breathing
  9. Songs About Texas