seriale online

Przed nami 6 sezon „House Of Cards”

House of Cards (2013)

Frank Underwood to doświadczony i ambitny polityk, który nie cofnie się przed niczym by zdobyć władzę - a jego głównym celem jest Biały Dom. House of Cards ukazuje kulisy bezwzględnej polityki prowadzonej na salonach kongresu USA. House of Cards online

„House Of Cards” jest jednym z najbardziej popularnych seriali ostatniej dekady. Z 53 nominacjami i 7 wygranymi, prestiżowymi nagrodami Emmy, jest również jedną z droższych produkcji. Budżet jednego sezonu szacuje się na 100 mln dolarów.

W związku z mocnymi oskarżeniami w stosunku głównej gwiazdy serialu – Kevina Spaceya, los serialu po finalnym epizodzie  5 sezonu był bardzo nie pewny. Twórcy nie przewidywali kontynuacji produkcji bez postaci Franka Underwooda, a po pojawieniu się skandalu i śledztwie Netflixa, platforma postanowiłą zakończyć współpracę z aktorem.

6 sezon „House Of Cards” jednak dojdzie do skutku

Ważną informację zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów główna aktorka „House of Cards” – Robin Wright. Szósty i zarazem ostatni sezon ma jednak powstać! Tłumaczy, że atmosfera panująca miedzy współpracownikami była napięta i burzliwa. Skandal wokół Spaceya wywołał spory szok wśród fanów. Ludzie głosili, że serial nie powinien być kontynuowany. Kontynuacja mogłaby oznaczać pośrednio okazanie wsparcia dla aktora. Aktorka rozumie ich oburzenie, uważa jednak, że twórcy i obsada nie mogą zawieść osób, które czekają na ten sezon. Kasacja produkcji oznaczałaby również koniec pracy dla 2 500 osób.

Z uwagi na rozwiązanie kontraktu z głównym aktorem, ciężar produkcji ma zostać przeniesiony włąsnie na Robin Wright. W zwiastunie serialu widzimy, że grana przez aktorkę Claire Underwood będzie pełnić funkcję prezydenta. W obsadzie pojawi się kilka nowych twarzy. Jedną z nich jest Diane Lane – znana z filmów „Człowiek ze stali” czy „Batman V”. Drugi aktor to Greg Kinnear.

Premiera 6 sezonu „House Of Cards” 

Prawdopodobnie premiery pierwszego odcinka 6 sezonu można spodziewac się 6 listopada 2018 roku na platformie Netflix.


Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.