Uwaga!

Serwis jest nieczynny!


Oglądaj seriale, filmy i programy na Amazon Prime Video przez 30 dni za darmo z możliwością rezygnacji w każdym momencie!

seriale online

seriale online


-> Specjalna oferta dla naszych użytkowników! <-
(kliknij powyżej)


seriale online"Pamiętniki wampirów" - pełen emocji amerykański serial

Został stworzony na podstawie serii powieści L.J. Smith. Jego odcinki wzbudzają w widzach najróżniejsze emocje, ponieważ zawierają różne gatunki takie jak: dramat, horror, romans. Jeśli jesteś miłośnikiem akcji, romansów i nutki grozy, ten serial jest właśnie dla Ciebie. Z odcinka na odcinek, z sezonu na sezon coraz bardziej i częściej chce się go oglądać.

O czym jest serial?

Główna bohaterka Nina Dobrev (w serialu Elena) w całkiem przypadkowy sposób poznaje braci Salvatore. Nie od razu dowiaduje się o ich sekrecie, jakim jest bycie wampirami. Jednakże kiedy dochodzi do ujawnienia prawdy, Elena wcale nie wydaje się być zdziwiona. Relacja między braćmi Salvatore a dziewczyną bywa dość dziwna. Obaj darzą ją wyjątkowym uczuciem. W późniejszych sezonach poznajemy wybory Eleny. Damon Salvatore, którego również poznajemy na początku serialu zdaje się być bezuczuciowym, bezwzględnym oraz bezlitosnym krwiożercą. Jednakże w jego życiu pojawia się osoba, która zmienia jego światopogląd i sposób bycia. Jego brat Stefan Salvatore, który zawsze był dobrym przykładem dla Damona jest wampirem, który z całych swoich sił próbuje żyć „po ludzku". Jednak czy zawsze udaje mu się być takim jakim starał się być od czasu kiedy stał się potworem? Tego i wielu innych emocjonujących rzeczy dowiedzie się decydując na obejrzenie Pamiętników Wampirów.