seriale online

Oficjalne zdjęcie Księcia Filipa z 3 sezonu The Crown!

The Crown (2016)

Brytyjski serial oparty na sztuce “The Audience” Petera Morgana, który jest również autorem scenariusza. „The Crown” to historia oparta na faktach, ale również wciągająca historia, niebanalny scenariusz, charyzmatyczni aktorzy i wspaniałe kostiumy. To nie tylko historia Wielkiej Brytanii. Serial dotyka centrum światowej polityki, a tłem są największe wydarzenia XX wieku. Jest to jedna z najdroższych produkcji Netflixa. Warto dodać, że muzykę do serialu skomponował nie kto inny, a sam Hans Zimmermann. Drugi sezon "The Crown" jest ostatnim z udziałem uwielbianej przez widzów Claire Foy, dalej zastępuje ją Olivia Colman jako królową Elżbietę. Podobnie reszta obsady, z Mattem Smithem na czele, ulega zmianie. Do obsady dołącza Michael C. Hall jako Prezydent USA John F Kennedy. W nowym sezonie duży nacisk położony jest na związek królowej z księciem Filipem, na plotki o jego domniemanej niewierności, a także pojawia się wątek małżeństwa księżnej Małgorzaty z Lordem Snowdonem. Akcja rozpoczyna się w roku 54’ i dotyczy w dużej mierze wydarzeń niepowiązanych bezpośrednio z królową. Producent serialu planuje aż 6 sezonów. The Crown online

3 sezon Netflixowej produkcji o obecnie panującej rodzinie królewskiej w Wielkiej Brytanii - "The Crown" będzie opowiadał jej losy po kilkuletnim przeskoku czasowym. Przez taki zabieg narracyjny cała obsada musiała się "zestarzeć" i tym samym potrzebne były nowe wybory castingowe dla Windsorów i ich otoczenia, w ich już średnim wieku.


Pierwszym wyborem była oczywiście odtwórczyni najsłynniejszej nowożytnej monarchini, Elżbiety II. Zagra ją Olivia Coleman. Kolejnymi potwierdzonymi nabytkami do obsady by l Ben Daniels w roli Hrabiego Snowdena oraz Helena Bohnam-Carter w roli Księżniczki Małgorzaty. Z głównych ról, ostatnią, która została obsadzona był Książę Filip. W tej roli zobaczymy Tobiasa Menziesa.


Poniżej pierwsze oficjalne zdjęcie aktora w tej roli.

najlepsze seriale online


Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.