seriale online

Od przybytku jednak głowa boli, czyli o hitach Netfliksa słów kilka.

Dark (2017)

Serial rozgrywa się we współczesnych Niemczech. Ginie dwójka małych dzieci, to odkrywa tajemnice czterech rodzin, a przede wszystkim zaburzone relacje między ich członkami. Wszystkie wydarzenia dziejące się na przestrzeni dziesięciu odcinków przybierają nadprzyrodzony charakter, które nie pozostaje bez związku z wydarzeniami z przeszłości... Dark online

Od przybytku głowa nie boli. Uważamy, że ci którzy tak mówią, na pewno nigdy nie mieli styczności z Netflixem, ponieważ ilość występujących tam zarówno filmów jak i seriali jest ogromna. Dosłownie: do wyboru do koloru. A oprócz tego widzowie mają dostęp również do tytułów, których Netflix nie jest ani autorem ani producentem.


Jeśli wybranie nowego serialu zajmuje ci więcej czasu niż zorganizowanie wyprawy na Mount Everest ten ranking to coś dla Ciebie! Przedstawiamy pięć serialowych produkcji Netflixa, na których następny sezon przyjdzie nam poczekać. W tym momencie należy uczciwie dodać, że większość z nich, jak nie wszystkie, wgniatają w fotel na długie godziny.


najlepsze seriale online

Dom z papieru

A raczej „dom papierów”, skoro akcja rozgrywa się wokół hiszpańskiej mennicy narodowej w Madrycie. Brzmi intrygująco? W każdym odcinku poznajemy kulisy napadu na placówkę, z perspektywy złoczyńców. Nie znamy ich imion, posługują się wyłącznie pseudonimami, a na ich czele stoi genialny strateg nazywający się profesorem. Bohaterowie nie zlewają się ze sobą, są bardzo wyraziści i oryginalni. Twórcą serialu udało się stworzyć chemię między widzami, a postaciami, co skutkuje, że oglądając „Dom z papieru” siedzi się na krańcu fotela.


najlepsze seriale za darmo

Dark

Tak jak tytuł wskazuje, jest mrocznie. Z każdym kolejnym odcinkiem mroczna atmosfera zagęszcza się. Zaginięcia dwójki dzieci w lasach pobliskiej elektrowni atomowej, przypominają coraz bardziej mieszkańcom małego miasteczka nadprzyrodzone wydarzenia sprzed trzydziestu lat. Cztery rodziny i ich skomplikowane relacje między sobą. Jak bardzo brutalny obrót przyjmie sytuacja i czy tajemnica wyjdzie na jaw? Odpowiedzi na te pytania uzyskacie po 10 godzinach wciągającej niemieckiej produkcji.


najlepsze seriale bez rejestracji

Dynastia

Reboot klasycznej opery mydlanej z lat 80. Historia ukazuje burzliwe losy bogatej rodziny Carringtonów walczącej o utrzymanie pozycji lidera biznesu oraz wpływów w ich mieście – Atlancie. Postacie zostały napisane na wysokim poziomie, budzą skrajne emocje. Niespodziewane zwroty akcji, niezliczone intrygi oraz wszechobecne romanse, zapewniają dobrą rozrywkę raz w tygodniu, w rozsądnym wymiarze czasowym 45 minut.


seriale online

Love

(Nie) jest lekko, miło i przyjemnie. Mickey i Gus to para młodych ludzi, nie wyróżniających się praktycznie niczym od swoim rówieśników. Pracują, kłócą się, a w wolnych chwilach spędzają czas ze znajomymi. Dokładnie tak samo jak my – na tym polega urok tej opowieści. Pozwala widzom odpocząć od swojego życia, zdystansować się przyglądając się zapasom z życiem fikcyjnej pary oraz ich znajomych, którzy są niewiarygodnie podobni do nas samych. Piękne widoki słonecznej Kalifornii i ocean dopełniają ten sielankowy pejzaż. Idealna pozycja na wyczekane weekendowe wieczory, po tygodniu pracy.


seriale za darmo

The end of the F***ing world

Dwoje nastolatków z małej angielskiej miejscowości prowadziło umiarkowanie spokojne życie, do czasu, kiedy się poznali. Alyssa – typowa buntowniczka, zaczyna się interesować Jamesem – psychopatą. Nieświadoma faktu Alyssa postanawia uciec z nowo poznanym kolegą od dotychczasowego życia, szkoły i rodziców. Ich podróż będzie beztroska, ale do czasu. „The end…” to podróż, której celem jest sama przyjemność z podróżowania. Przepełniona czarnym humorem i kontrastem między dwójką nastolatków historia wciąga widza bezlitośnie w świat przedstawiony, podzielony na dwudziestominutowe kawałki.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.