seriale online

Nowy “Młody” Papież – Sezon 2

Młody papież (2016)

Lenny Belardo pierwszy amerykański papież w historii Kościoła, przyjął imię Piusa XII i wszystko wskazuje na to, że wybór tego młodego, ujmującego biskupa na Ojca Świętego wprowadzi Kościół w nową epokę. Ale pozory mogą mylić. Pius XIII wydaje się pełen sprzeczności. Przebiegły i jednocześnie naiwny, ironiczny i pedantyczny, tradycyjny i nowatorski, wątpiący i pewny siebie, melancholijny i bezwzględny To opowieść człowieka, który doświadcza samotności, w drodze skupiającej się na poszukiwaniu Boga. Młody papież online

Oficjalna informacja o decyzji kontynuowania popularnej produkcji HBO – "Młody Papież", została podana już w maju zeszłego roku. Od samego początku ogłaszano również, że niekwestionowana gwiazda pierwszego sezonu – Jude Law nie pojawi się w kolejnych odcinkach. Wygląda na to, że było to informacja nie do końca prawdziwa.


najlepsze seriale onlineNa początku lipca potwierdzono udział Law w kontynuacji, która ma mieć tytuł „Nowy Papież”. Będzie mu towarzyszyć John Malkovich. Nie wiadomo jeszcze, jaką rolę będzie odgrywał Law.


seriale online

W “Młodym Papieżu” Law grał głównego bohatera; amerykańskiego kardynała, o bardzo przewrotnych poglądach, który w młodym wieku zostaje głową Kościoła Katolickiego.


seriale za darmo

Zdjęcia do „Nowego Papieża” są planowane na listopad tego roku, na terenie Włoch.