seriale online

Nowości na małym ekranie - Lato 2018

Wakacje! Nastał czas na relaks po ciężkiej pracy – dla wielu od dłuższego czasu wyczekiwany, dla innych katorga. Lato dla serialowych maniaków, to nieszczególnie najlepsza pora roku. Nowości nie pojawiają się w zawrotnym tempie, o ile w ogóle, a telewizja karmi widzów niekończącymi się powtórkami


Na szczęście w tym roku jest na co rzucić okiem, ponieważ kilka ciekawych tytułów zmierza na ekrany, w tym niektóre powracają w glorii i chwale.


Glow 2


Wrestling można tylko kochać lub nienawidzić. W tej kwestii nie ma kompromisów. W przypadku zapaśniczek z Glow nienawiść na ringu, nie wchodzi na ring w grę.


L.A, lata 80. Sam Sylvia – niezrozumiany reżyser - artysta, tworzący dotychczas kino kategorii Z, wpada na pomysł, z którego zrodzić się ma telewizyjne show, jakiego Ameryka i świat do tej pory nie widział.

Damski wrestling z odcinka na odcinek nabiera rozpędu w kierunku sławy i zaczyna zbierać widzów przed telewizorami. Bohaterki występujące na ringu jako personifikacja stereotypów dotyczący ich pochodzenia czy kultury (Królowa Zasiłków czy Machu Picchu), ścierają się z niezrozumieniem, dyskryminacją, czy nieprzychylnością producentów, którzy nie widzą w programie Sama potencjału. Z postępem czasu, decydują się walczyć o własne show, stawiając je jako priorytet we własnych życiach.

Czy pięknym paniom wrestlingu (GLOW – Gorgeous Ladies of Wrestling) uda się zapasy z życiem, a show osiągnie sukces, o który walczą tak zaciekle?

Cały 2. sezon Glow jest dostępny na Netflixie od 29 czerwca.


Castle Rock


Nie lada gratka dla fanów Stephena Kinga i J.J Abramsa. Nowy, 10 odcinkowy serial grozy opowie nieznaną dotąd historię tytułowego miasteczka, na którym od dawna ciąży klątwa, przez którą mieszkańcy dopuszczają się okropnych czynów.

W zwiastunie można się dopatrzyć ściekającej po schodach krwi, martwego neo-nazisty, zakopanych zwłok, leśnej egzekucji oraz kilku samobójców. Wygląda na to, że przed tajemniczą klątwom z Caste Rock nie ma ucieczki.

Produkcja zadebiutuje na kanale Hulu 25 lipca, a na ekranie pojawią się m.in.: Bill Skarsgard, Melanie Lynskey, czy Terry O’Quinn.


The Outpost


Fantasy ma się dobrze, a potwierdza to kolejna produkcja osadzona w tym gatunku. Serial opowiada historię młodej Talon, która jest ostatnią żyjącą przedstawicielką rasy czarnokrwistych. Lata temu jej wioska została wymordowana przez brutalnych najemników, a rodzina zabita.

Teraz Talon podąża ich tropem, do osadzonej na krańcu świata twierdzy, w której szerzy się bezprawie, by powstrzymać świat przed fanatycznym dyktatorem. Po drodze odkryje, że posiada ogromną nadprzyrodzoną moc.

Jak potoczą się losy Talon i czy nauczy się jak okiełznać swój nienaturalny talent, dowiecie się 10 lipca na kanale SYFY.


Ostre Przedmioty


Opowieść oparta na podstawie książki pod tym samym tytułem, autorstwa G. Flynn. Camille Preaker to dziennikarka po przejściach. Wracając do pracy po pobycie w szpitalu psychiatrycznym, zostaje jej zlecone rozwikłanie sprawy podwójnego morderstwa małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku. Z czasem powracają do niej wspomnienia.

Premiera na kanale HBO 8 lipca; w roli głównej wspaniała Amy Adams.


Jak na razie lipiec zapowiada się ciekawie. Od zabawnego i pełnego pozytywnej energii Glow; wstrząsające tajemnice Castle Rock i pełne retrospekcji Ostre Przedmioty, po fantastyczną opowieść o zemście zaserwowanej przez The Outpost. Warto okopać się wygodnie na kanapie zawczasu, bo później kino maniaków czekają oczy pełne roboty… w sensie ręce.