seriale online

Nowe postacie w drugim sezonie „Lost in Space”

Lost in Space (2018)

Uwięziona w kosmosie rodzina, lata świetlne od swojego celu podróży, zmaga się z przeciwnościami i walczy o przetrwanie. Serial stworzony na podstawie klasycznego filmu science-fiction z połowy lat 60. XX w. Jest rok 2046, rodzina Robinsonów (John, Maureen, Don, Judy, Will i Penny) na swoim statku kosmicznym Jupiter 2 napotyka na falę w czasoprzestrzeni i rozbija się na nieznanej planecie. W odległości bliskiego lata świetlnego od zamierzonego celu Robinsonowie i inni koloniści połączyli się, walcząc z obcymi, próbując opuścić planetę. Lost in Space online

Tegoroczna produkcja od Netflixa, „Lost in Space”, opowiadająca o przygodach rodziny Robinsonów w odległym kosmosie, ma zaplanowany drugi sezon. Wkrótce ruszą castingi do dwóch nowych ról kobiecych, które mają się przewijać przez cały serial.


Nowe postacie to:


Jiang – kapitan statku kolonizacyjnego Resolute. Oficjalnym dowódcą całej kolonii jest Viktor, jednak charyzmatyczna osobowość Jiang sprawia, że jest traktowana przez innych jako naturalny lider. Nie wiadomo w jakim jest wieku.


Ava – kolejna specjalistka od mechaniki statków i pojazdów, obok Dona. Charakterem stoi w opozycji do jego postaci, nie pozwalając mu na niepotrzebne uwagi, czy snucie niedorzecznych pomysłów. Mimo tego, szanuje jego kompetencje. Przedział wiekowy postaci to 20-40 lat.


Bohaterki mają pojawić się przynajmniej w kilku odcinkach, jednak nie jest pewne czy będą brały udział w retrospekcjach czy w głównej fabule.


„Lost in Space” jest remakiem serial telewizyjnego o tym samym tytule, emitowanego w USA w latach 60.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.