Uwaga!

Serwis jest nieczynny!


Oglądaj seriale, filmy i programy na Amazon Prime Video przez 30 dni za darmo z możliwością rezygnacji w każdym momencie!

seriale online

seriale online


-> Specjalna oferta dla naszych użytkowników! <-
(kliknij powyżej)


seriale onlineNadchodzi nowy sezon Szkoły dla elity

Szkoła dla elity (2018)

Kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii. Szkoła dla elity online

JESTEŚ FANEM KULTOWEGO SERIALU SZKOŁA DLA ELITY? 

W 2020 roku wychodzi nowy 3 sezon serialu. Dokładna data premiery jest jeszcze nie do końca znana, aczkolwiek biorąc pod uwagę wcześniejsze sezony, wnioskować można, iż kolejne odcinki pojawią się na ekranach jesienią. Na YouTube pojawił się materiał z udziałem Guzmana i Lu, w którym obwieszczają, iż powrócą ze swoimi przygodami zaraz po wakacjach. 

CZEGO WIĘCEJ MOŻEMY SIĘ DOWIEDZIEĆ?

Hiszpański serial do swojej obsady przyjął dwójkę nowych aktorów,o czym zostaliśmy poinformowani poprzez Instagram. Ich postaci będą nosiły imiona Yeray oraz Malick. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do 3 sezonu zostały już nakręcone! Dopiero co mieliśmy okazje obejrzeć drugi, szokujący sezon „Szkoły dla Elity", a w tak błyskawicznym tempie będziemy mogli doświadczyć nowych wydarzeń i emocji.