seriale online

Mindhunter - czyli jak w człowieku rodzi się zło?

Mindhunter (2017)

Akcja serialu rozgrywa się w 1979 roku. Dwóch agentów FBI podejmują się rozwiązywania zagadek kryminalnych przy pomocy seryjnych morderców. Mindhunter  online

Kto lepiej zrozumie seryjnego mordercę niż… inny seryjny morderca? W nowym serialu Netflixa wraz z bohaterami odkrywamy najdziwniejsze zakamarki umysłów znanych kryminalistów, którzy dopuścili się wyjątkowo bezwzględnych i sadystycznych zbrodni. Zarówno bohaterowie jak i widz przez cały czas trwania serialu zastanawia się gdzie tkwi istota tak okrutnego zła?


"Mindhunter" to serial twórcy kinowych hitów, takich jak Podziemny Krąg, Siedem, czy bijącego rekordy popularności serialu "House of Cards". Akcja rozgrywa się na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Główni bohaterowie, czyli agenci FBI i jednocześnie pracownicy wydziału analiz behawioralnych starają się wykorzystywać techniki psychologiczne w tropieniu niebezpiecznych przestępców. W tym celu jeżdżą po wszystkich stanach Ameryki - by poznać prawdziwe ludzkie bestie, czyli morderców skazanych za najpodlejsze zbrodnie. Ich historie przerażają i fascynują. Agenci odwiedzają ich w więzieniach i prowadzą iście psychologiczną grę w celu wydobycia z nich przyczyn morderczych skłonności. Na tej zasadzie próbują stworzyć profile behawioralne, które miałyby pomóc zapobiegać tak okrutnym zbrodniom. Nie jest to proste, gdyż niektórzy zabójcy zacierają ślady zbrodni, a ich postępowanie wydaje się być stosunkowo racjonalne, podczas gdy inne wyjątkowo okrutne morderstwa popełniane są bez celu i wydawać by się mogło “spontanicznie”.


"Mindhunter" szczegółowo opisuje sylwetki prawdziwych morderców, którzy budzili postrach w Ameryce w drugiej połowie XX wieku. Scenariusz oparto na książce jednego z pierwszych profilerów, Johna Douglasa - “Mindhunter". Tajemnice elitarnej jednostki FBI”. Fabuła skoncentrowana jest na dwóch agentach FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany), którzy współpracując z uznaną panią psycholog (Anna Torv) zmieniają oblicze współczesnej kryminologii.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.