seriale online

Gra o Tron - premiera 8 sezonu

Gra o tron (2011)

Adaptacja "Pieśni Lodu i Ognia" G. R. R. Martina. Siedem szlacheckich rodzin (Stark, Tully, Arryn, Lannister, Baratheon, Tyrell, Martell) walczy o władzę nad mitycznym Westeros. Za wielkim Murem na mroźnej północy obsadzonym przez Nocną Straż czai się niewypowiedziane zło. Nocny Król zbiera siły by znów ruszyć na podbój świata, niszcząc wszystko na swojej drodze. Na południe od Muru wojna, seks i makiaweliczne intrygi tworzą fantastyczne tło dla życia każdego z prominentnych członków siedmiu rodów, których losy przeplatają się tworząc niesamowicie bogatą i ciekawą plątaninę wątków. Doskonały serial fantasy w doborowej obsadzie. Ciekawe kreacje bohaterów w tym doskonałe role brytyjskich i amerykańskich aktorów takich jak: Sean Bean (Eddard Stark), Kit Harrington (Jon Snow), Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Jason Momoa (Khal Drogo). Gra o tron online

Od dawna wiadomo było, że 8 sezon absolutnego hitu od HBO - "Gry o Tron" będzie miał swoja premierę w 2019 roku. Jednak do wczoraj informacja na temat dokładnej daty pozostawała tajemnicą.

Wypuszczony nowy teaser promujący nadchodzące odcinki, składający się ze scen z poprzednich sezonów zdradza po części ten sekret: premiera będzie miała miejsce w kwietniu!

Dla prawdziwych fanów, nawet ta niepełna informacja jest prawdziwą gratką.

Twórcy zdradzają również, że nadchodzące odcinki będą dłuższe niż 60 min.

Teaser do obejrzenia poniżej.