seriale online

Powiadomienia
Downton Abbey

Downton Abbey

Online

Gatunek: Dramat , Obyczajowy
Stacja: ITV

Opis:
Brytyjski serial kostiumowy dla fanów klimatu dawnych lat. Opowieść toczy się w zamku Downton Abbey, gdzie sielską atmosferę zakłóca wiadomość o śmierci Patricka, niedoszłego spadkobiercy posiadłości, który miał zostać mężem jednej z córek właściciela. Dziedzicem zamku może stać się tylko mężczyzna, a jedynym prawowitym dziedzicem jest kuzyn, który należy do klasy średniej, co jest nie jest zgodne z regułami panującymi wśród arystokratów. Najważniejszym zadaniem staje się zatem wydanie za mąż jednej z córek. Oprócz życia arystokracji, poznajemy losy służby, a także tło historyczne. Przez cały serial towarzyszy nam zatem pełen obraz świata przedstawionego, ze wszystkimi jego smaczkami i niedociągnięciami.

Sezon 6

  • 2008-07-08 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.