seriale online

Co zobaczymy w kolejnym sezonie Arrow?

Arrow (2012)

Arrow to serial z pogranicza science-fiction i akcji, oparty na komiksie Green Arrow wydawnictwa DC Comics. Rozpoczyna się od odnalezienia, dotąd uznawanego za zmarłego w katastrofie morskiej, miliardera Oliviera Queena na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Po powrocie do domu rodzina dostrzega w nim zmianę. Nikt nie wie, że pod osłoną nocy Olivier przybiera inną tożsamość i jako Zielona Strzała walczy ze złem. W pierwszym sezonie Olivier w dzień próbuje odbudować swoje relacje z bliskimi, a w nocy zaś walczy z przestępcami, podążając za listą imion, którą odkrył w notatniku swojego ojca. Odkrywa spisek Malcolma Merlyna, by zniszczyć "Polany", biedniejszą część miasta, która została zalana przez zbrodnię. W głównego bohatera wciela się Stephen Amell. Serial Arrow to serial dla osób o mocnych nerwach, które kochają komiksy wydawnictwa DC.

sezon 6 Arrow online:

Arrow online

Serial "Arrow" wraca z siódmy sezonem już w październiku tego roku. Wiadomo, że nową showrunnerką będzie Beth Schwartz. A co wiadomo na temat samego serialu?


Kozia bródka!


Podobno główny bohater w 7 sezonie ma nosić kozią bródkę, która w komiksach jest charakterystycznym elementem wyglądu Green Arrow.


Nowe techniki


W 7 sezonie ma zmienić się narracja. Tak wypowiada się na jej temat Stephen Amell, odtwórca głównej roli:


"To będzie… Wydaje mi się, że nie możemy podejść z większym rozmachem, niż miało to miejsce w zeszłym sezonie, więc będziemy bardziej szczegółowi. Przedstawimy nową technikę narracyjną i jestem tym podekscytowany."


Nowe postacie


Do obsady dołączy dwóch aktorów, którzy będą pojawiać się w serialu regularnie. Jeden z nich to młody i ambitny policjant ze Star City, który będzie negatywnie nastawiony do mścicieli. Drugi nowy bohater to komputerowy geniusz z trudną przeszłością. Możliwe, że będzie również nowym chłopakiem Curitsa.


Zakończenie


Ile sezonów przed nami i kiedy zakończenie? Tego nie wiedzą nawet sami twórcy serialu. Tak Marc Guggenheim wypowiada się na temat zakończenia:


"Wydaje mi się, że od zawsze mieliśmy w głowach to, jak cała historia się zakończy. Zawsze wiedzieliśmy, jak chcemy zakończyć serial. Takie podejście nie wymaga konkretnej liczby sezonów. Jeśli będziemy musieli, podążymy w tym kierunku przez taki czas, jaki zostanie nam dany. Możemy iść tą drogą, bo rozmawialiśmy o tym od pierwszego dnia pracy nad serialem."

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.