seriale online

Co obejrzeć zamiast Sense8?

Sense8 (2015)

Ośmioro ludzi z różny stron świata jest ze sobą połączonych nierozerwalną, parapsychiczną więzią. Stawiają oni czoła tajnej organizacji, której celem jest badanie i kontrolowanie ich możliwości. Sense8 online

Netflixowa produkcja, z chyba najbardziej różnorodną obsadą w historii telewizji – "Sense8" nie doczeka się porządnej kontynuacji w kolejnym sezonie. Po dwóch sezonach, serial anulowano z przyczyn finansowych i jedyne na co mogli liczyć fani to zamknięcie wszystkich wątków w jednym, 2.5 godzinnym odcinku. Odcinek specjalny spotkał się z ogromnym entuzjazmem i wdzięcznością fandomu, nawet pomimo smutnej świadomości, że najprawdopodobniej są to ostatnie chwile, w której ulubione postacie spotkały się na małym ekranie.


sense8 odcinek specjalny

"Sense8" był niewątpliwie pionierem w dziedzinie wysokobudżetowych produkcji, które przede wszystkim poruszają tematy różnorodności w praktycznie wszystkich aspektach społeczno-kulturowych. Jednak na szczęście nie jest to jedyna tego typu produkcja. Oto lista 5 produkcji telewizyjnych, odchodzących od utartych schematów, tak częstych w kreowaniu postaci, które z pewnością osłodzą rozstanie z Netflixowym ulubieńcem.


najlepsze seriale online


Brooklyn Nine-Nine

Ten sitcom prawie podzielił los „Sense8”. Skasowany i przywrócony po niecałym dniu, ustanowił pewien rekord w branży telewizyjnej. W „Brooklyn Nine-Nine” śledzimy perypetie zespołu śledczego, którym dramatyczne sytuacje zdarzają się równie tak często jak te komiczne. Sitcom doczekał się już 5 sezonów.


najlepsze seriale za darmo
Orange Is The New Black

Kolejna oryginalna produkcja od Netflixa to historia z pozoru zwykłej i poukładanej Pani Dyrektor od PR, którą dopada szalona i ambiwalentnie moralna przeszłość, z którą musi zmierzyć się w kobiecym więzieniu, do którego koniec końców trafia. Serial doczekał się już 5 sezonów.


seriale online
Quantico

Dwie równoległe historie mające miejsce w różnym czasie. W jednej widz podąża za grupą rekrutów FBI, druga porusza temat życia w Nowym Jorku podczas zamachów terrorystycznych. Serial doczekał się 3 sezonów.


seriale bez rejestracji
3%

Oryginalny dystopijny thriller od Netflixa, produkcji brazylijskiej. Świat przyszłości, który dzieli się na strefę biedy oraz „ziemi obiecanej” dla „najlepszych”. Każdy człowiek dostaje szansę na lepsze życie, jednak elita stanowi jedynie 3% całej populacji. Obecnie trwa 2 sezon produkcji.


seriale online za darmo
Night Of

Mimo, że jest to zamknięta w 8 odcinkach historia, producenci są otwarci na kontynuację. Widz śledzi złożoną sprawę morderstwa w Nowym Jorku. W samym centrum sprawy znajduje się student pakistańsko-amerykańskiego pochodzenia.