seriale online

Powiadomienia
Bez śladu

Bez śladu

Without a Trace Online

Gatunek: Kryminał
Stacja: CBS

Opis:
Bez śladu- specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób.W każdym odcinku bohaterowie rozpatrują nowe zgłoszenie o zaginięciu.
Nowojorska brygada FBI do spraw osób zaginionych jest dowodzona przez starszego agenta Jacka Malone’a (Anthony LaPaglia). Bohaterowie zajmują się poszukiwaniem ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Starają się zagłębić w osobowość zaginionych i odtworzyć ostatnie momenty przed zniknięciem. W tym celu sporządzają dokładny portret psychologiczny zaginionych i próbują odtworzyć ostatnie 24 h życia przed zniknięciem zaginionego. Pozwala to agentom ustalić, czy osoby te zostały uprowadzone, zamordowane lub popełniły samobójstwo, bądź znikły według własnej woli. Głównym celem pracy specjalnej jednostki FBI jest pomoc innym i doprowadzenie spraw zaginięcia ludzi do końca. W każdym odcinku nie brakuje efektów specjalnych, niebezpieczeństwa i napięcia.

Bez śladu -serial dostępny na iitvx.pl

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 1993-11-27 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.