seriale online

Arrow

Arrow

Online

Gatunek: Dramat , Akcja , Sci-Fi
Stacja: The CW

Opis:
Arrow to serial z pogranicza science-fiction i akcji, oparty na komiksie Green Arrow wydawnictwa DC Comics. Rozpoczyna się od odnalezienia, dotąd uznawanego za zmarłego w katastrofie morskiej, miliardera Oliviera Queena na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Po powrocie do domu rodzina dostrzega w nim zmianę. Nikt nie wie, że pod osłoną nocy Olivier przybiera inną tożsamość i jako Zielona Strzała walczy ze złem. W pierwszym sezonie Olivier w dzień próbuje odbudować swoje relacje z bliskimi, a w nocy zaś walczy z przestępcami, podążając za listą imion, którą odkrył w notatniku swojego ojca. Odkrywa spisek Malcolma Merlyna, by zniszczyć "Polany", biedniejszą część miasta, która została zalana przez zbrodnię. W głównego bohatera wciela się Stephen Amell. Serial Arrow to serial dla osób o mocnych nerwach, które kochają komiksy wydawnictwa DC.

sezon 6 Arrow online:

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2017-10-03 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.