seriale online

Powiadomienia
American Horror Story: My Roanoke Nightmare

American Horror Story: My Roanoke Nightmare

Online

Gatunek: Horror
Stacja: FX

Opis:
American Horror Story: Roanoke - to szósty sezon amerykańskiego serialu. Roanoke stanowi odrębny miniserial w ramach całej serii, ale jest odrębny od poszczególnych części.
Fabuła serialu skupia się wokół legendy zaginionej w tajemniczych okolicznościach kolonii Roanoke. Duchy zmarłych mieszkańców nie chcą zgodzić się na zasiedlenie terenów ich osady, dlatego nawiedzają każdego, kto próbuje wtargnąć w ich przestrzeń. Serial przypomina dokument. Główni bohaterowie Matt i Shelby Millerowie oraz Lee Harris opowiadają o swoim pobycie w domu, a aktorzy odtwarzają ich relację. Serial został stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Do obsady powrócili aktorzy z poprzednich serii: Evan Peters, Sarah Pauluson, Lily Rabe, Denis O’Hare, Kathy Bates, Angela Bassett, Frances Conroy, Wes Bentley.

American Horror Story: Roanoke

- dostępny na iitvx.pl

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2000-05-26 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.