seriale online

Ale kosmos! Czyli jakie seriale Sci-Fi są teraz w modzie

Star Trek: Discovery (2017)

Akcja Serialu rozgrywa się 10 lat przed wydarzeniami w Oryginalnym Star Treku. Klingońscy T'Kuvma pracują nad zjednoczeniem 24 Wielkich Klingońskich Klanów co prowadzi w efekcie do wojny między Zjednoczoną Federacją Planet i Imperium Klingońskim. W konflikt bezpośrednio zaangażowana jest załoga statku USS Discovery. Star Trek: Discovery  online

Od antycznych czasów ludzie patrzą w gwiazdy, zastanawiając się nad tym, jak wygląda życie w kosmosie, a odkąd człowiek stanął na księżycu, jak powtórzyć ten wyczyn na innych ciałach niebieskich. Niewielu dane jest wzbić się wyżej, niż tylko na pokładzie samolotu, ale niech nie stoi to na przeszkodzie, by marzyć o kosmosie! Na szczęście, w przeciwieństwie do starożytnych, mamy srebrne ekrany, dzięki którym możemy przeżyć kosmiczne wojaże w domowym zaciszu i oddać się fantazji.


najlepsze seriale


Rick i Morty (2013-)


Kreskówka wydaje się mieć taką samą ilość wielbicieli, jak i bezlitosnych krytyków. Opowieść o dziadku- szalonym naukowcu pracującym nad podróżami kosmiczno- między wymiarowymi i jego młodym wnuku, który pragnąc spędzać z dziadkiem więcej czasu, godzi brać się udział w jego niebezpiecznych podróżach. Cały proceder utrzymany jest przez duet w tajemnicy przed rodzicami Morty’ego, w związku z jego nieobecnościami w szkole. Oczywiście cała rodzina mieszka z dziadkiem pod jednym dachem.


Absurdalny humor okraszony niezliczoną ilością terminów z podręczników fizyki kwantowej, szalony dziadek naukowiec, jego zgorzkniałe i sarkastyczne poczucie humoru, połączone z naiwnym i energicznym Mortym stanowią mieszankę, która nie wszystkim przypadnie do gustu.


najlepsze seriale online


The Expanse (2015-)


Oparta na cyklu powieści Jamesa S.A Corey’a, historia toczy się 200 lat w przyszłości. Oprócz Ziemi, ludzie zamieszkują również okalający planetę pas asteroidów, Marsa i resztę układu słonecznego. Sytuacja polityczna między planetami i pasem asteroidów jest napięta, a nie uzasadniony atak na frachtowiec lodowy, przez statek pochodzący z Marsa, może pogorszyć stan rzeczy jeszcze bardziej. Na Ziemi ,poważana dyplomatka Chrisjen Avasarala stara się z całych sił zapobiec wybuchowi wojny między jej rodziną planetą a Marsem. Urodzony w pasie asteroidów detektyw Miller otrzymuje za zadanie odnaleźć zaginioną młodą kobietę. Czy i kiedy dowiedzą się jednak, że jej zaginięcie i atak na frachtowiec są powiązane z rozległymi działaniami konspiracyjnymi, mającymi na celu zagrozić Ziemi?


najlepsze seriale bez rejestracji


Zagubieni w kosmosie (2018)


Sytuacja na Ziemi nie jest korzystna. Warunki do życia uległy znacznemu pogorszeniu, a wybawieniem od wyniszczonej planety, wydaje się być odległa Alpha Centaurii. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na taki luksus. Podróż w nieznane oglądamy z perspektywy rodziny Robinsonów. Jeśli kosmiczna przeprowadzka nie wydaje się wystarczająco stresująca, to awaria statku kosmicznego na niezbadanej planecie na pewno dodaje emocji. Niejasne relacje między członkami rodziny, obca flora i fauna i tajemniczy robot- czy Robinsonom uda się dotrzeć do celu? Odpowiedź na to pytanie klaruje się z odcinka na odcinek. Wciągająca podróż dla całej rodziny.


seriale online


Star Trek Discovery (2017-)


Ludzie dzielą się na dwie grupy: Adeptów mocy Jedi i Trekowców. O ile ci pierwsi mogą rozkoszować się wciągająca sagą filmową, to fani Star Treka mają do dyspozycji wysokiej jakości serial, dzięki któremu mogą śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł żaden człowiek. Akcja serialu toczy się 10 lat przed oryginalną serią z 1966 roku i po raz pierwszy w historii głównym bohaterem jest pierwszy oficer okrętu, a nie kapitan. W przeciwieństwie do pierwszych serii, cały sezon Discovery stanowi jedną opowieść, a nie jest zbiorem, nie łączących się w całość historyjek. Wciągający prequel do oryginału z Kirkiem i Spockiem.


Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.