seriale online

Powiadomienia
Agenci NCIS: Los Angeles

Agenci NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles Online

Gatunek: Kryminał , Akcja
Stacja: CBS

Opis:
Agenci NCIS to amerykański serial kryminalny, który jest spin offem serialu JAG- wojskowe biuro śledcze. Bohaterami serialu są G. Callen i Sam Hanna. Callen jest to talent z przeszłością, który do pewnego momentu nie znał swoich rodziców i swojego pochodzenia (o tym, że jest Romem dowiaduje się dopiero w dorosłym życiu). Nie pamiętał imienia, z którego pozostała tylko pierwsza jego litera. Współpracownik Callena to Sam, który jest ekspertem od spraw związanych z bliskim wchodem, dodatkowo jego atutem jest to, że był komandosem. Agenci zawsze mogą liczyć na pomoc agentki specjalnej Kensi Blye i jej partnera Dominica Vaile’a. Kensi Blye postanowiła zostać agentka tylko ze względu śmierci ojca.

Agenci NCIS

- dostępny na iitvx.pl

Sezon 10

Sezon 9

Sezon 8

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2000-03-28 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.