seriale online

8 Sezon „American Horror Story” – oficjalne zdjęcia

American Horror Story: Kult (2017)

Kolejny sezon kultowego serialu American Horror Story. Ally i Ivy to małżeństwo z małoletnim synkiem Ozem. Ally cierpi na liczne fobie, które tylko się wzmagają, gdy Donald Trump wygrywa wybory prezydenckie. Wszystko zaczyna przybierać jeszcze gorszy obrót gdy małżeństwo z domu naprzeciwko zostaje zamordowane przez grupę zabójczych klaunów. American Horror Story: Kult  online

Ósma odsłona serii “American Horror Story” miała premierę w USA już wczoraj. Dla tych którzy są jeszcze przed pierwszym odcinkiem, w sieci dostępne są oficjalne zdjęcia obsady. Poniżej kilka z nich:


najlepsze seriale online seriale online seriale za darmo seriale online za darmo seriale bez rejestracji

Tytuł nowego sezonu to „Apocalypse”. Ma zawierać crossoverowe odcinki z poprzednimi częściami – „Sabat” i „Murder House”. W obsadzie zobaczymy między innymi Sarah Paulson, Kathy Bates, Lily Rabe, Emmę Roberts, czy Taissę Farmiga.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.