Please disable your adblock and script blockers to view this page

seriale online

24 rozdanie nagród Critics' Choice Awards

13 stycznia 2019 roku odbyła się 24 ceremonia rozdania nagród Critics' Choice Awards. Uroczystość odbyła się w mieście Santa Monica. Pełną listę zwycięzców i nominowanych można znaleźć tutaj.


Poniżej prezentujemy kategorie telewizyjne:



NAJLEPSZY SERIAL DRAMATYCZNY
ZWYCIĘZCA: Zawód: Amerykanin
Better Call Saul
The Good Fight
Homecoming
Killing Eve
My Brilliant Friend
Pose
Succession

NAJLEPSZA AKTORKA W SERIALU DRAMATYCZNYM
Jodie Comer, Killing Eve
Maggie Gyllenhaal, The Deuce
Elisabeth Moss, The Handmaid's Tale
ZWYCIĘZCA: Sandra Oh, Killing Eve
Elizabeth Olsen, Sorry for Your Loss
Julia Roberts, Homecoming
Keri Russell, Zawód: Amerykanin

NAJLEPSZY AKTOR W SERIALU DRAMATYCZNYM
Freddie Highmore, The Good Doctor
Diego Luna, Narcos: Mexico
Richard Madden, Bodyguard
Bob Odenkirk, Better Call Saul
Billy Porter, Pose
ZWYCIĘZCA: Matthew Rhys, Zawód: Amerykanin
Milo Ventimiglia, This Is Us

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA W SERIALU DRAMATYCZNYM
Dina Shihabi, Jack Ryan
Julia Garner, Ozark
ZWYCIĘZCA: Thandie Newton, Westworld
Rhea Seehorn, Better Call Saul
Yvonne Strahovski, The Handmaid's Tale
Holly Taylor, Zawód: Amerykanin

NAJLEPSZY DRUGOPLANOWY AKTOR W SERIALU DRAMATYCZNYM
Richard Cabral, Mayans M.C.
Asia Kate Dillon, Billions
ZWYCIĘZCA: Noah Emmerich, Zawód: Amerykanin
Justin Hartley, This Is Us
Matthew Macfadyen, Succession
Richard Schiff, The Good Doctor
Shea Whigham, Homecoming

NAJLEPSZY SERIAL KOMEDIOWY
Atlanta
Barry
The Good Place
The Kominsky Method
ZWYCIĘZCA: The Marvelous Mrs. Maisel
Pępek świata
One Day at a Time
Schitt's Creek

NAJLEPSZA AKTORKA W SERIALU KOMEDIOWYM
Rachel Bloom, Crazy Ex-Girlfriend
ZWYCIĘZCA: Rachel Brosnahan, The Marvelous Mrs. Maisel
Allison Janney, Mom
Justina Machado, One Day at a Time
Debra Messing, Will i Grace
Issa Rae, Niepewne
Sandra Oh, Killing Eve

NAJLEPSZY AKTOR W SERIALU KOMEDIOWYM
Hank Azaria, Brockmire
Ted Danson, The Good Place
Michael Douglas, The Kominsky Method
Donald Glover, Atlanta
ZWYCIĘZCA: Bill Hader, Barry
Jim Parsons, Teoria Wielkiego Podrywu
Andy Samberg, Brooklyn Nine-Nine

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA W SERIALU KOMEDIOWYM
ZWYCIĘZCA: Alex Borstein, The Marvelous Mrs. Maisel
Betty Gilpin, GLOW
Laurie Metcalf, The Conners
Rita Moreno, One Day at a Time
Zoe Perry, Young Sheldon
Annie Potts, Young Sheldon
Miriam Shor, Younger

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU KOMEDIOWYM
William Jackson Harper, The Good Place
Sean Hayes, Will i Grace
Brian Tyree Henry, Atlanta
Nico Santos, Superstore
Tony Shalhoub, The Marvelous Mrs. Maisel
ZWYCIĘZCA: Henry Winkler, Barry

NAJLEPSZY SERIAL LIMITOWANY
A Very English Scandal
American Vandal
ZWYCIĘZCA: The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
Escape at Dannemora
Genius: Picasso
Sharp Objects

NAJLEPSZA AKTORKA W SERIALU LIMITOWANYM LUB FILMIE TELEWIZYJNYM
ZWYCIĘZCA: Amy Adams, Sharp Objects
ZWYCIĘZCA: Patricia Arquette, Escape at Dannemora
Connie Britton, Dirty John
Carrie Coon, The Sinner
Laura Dern, The Tale
Anna Deavere Smith, Notes From the Field

NAJLEPSZY AKTOR W SERIALU LIMITOWANYM LUB FILMIE TELEWIZYJNYM
Antonio Banderas, Genius: Picasso
ZWYCIĘZCA: Darren Criss, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
Paul Dano, Escape at Dannemora
Benicio Del Toro, Escape at Dannemora
Hugh Grant, A Very English Scandal
John Legend, Jesus Christ Superstar Live in Concert

NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA W SERIALU LIMITOWANYM LUB FILMIE TELEWIZYJNYM
Ellen Burstyn, The Tale
ZWYCIĘZCA: Patricia Clarkson, Sharp Objects
Penelope Cruz, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
Julia Garner, Dirty John
Judith Light, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
Elizabeth Perkins, Sharp Objects

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY W SERIALU LIMITOWANYM LUB FILMIE TELEWIZYJNYM
Brandon Victor Dixon, Jesus Christ Superstar Live in Concert
Eric Lange, Escape at Dannemora
Alex Rich, Genius: Picasso
Peter Sarsgaard, The Looming Tower
Finn Wittrock, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
ZWYCIĘZCA: Ben Whishaw, A Very English Scandal

NAJLEPSZY SERIAL ANIMOWANY
Adventure Time
Archer
Bob's Burgers
ZWYCIĘZCA: BoJack Horseman
Simpsonowie
South Park