seriale online

Powiadomienia
The Handmaid's Tale

The Handmaid's Tale

Online

Gatunek: Dramat
Stacja: Hulu

Opis:
Dramat bazujący na książce autorstwa Margaret Atwood, W niedalekiej przyszłości gwałtownie spada liczba narodzin, co spowodowane jest zatruciem środowiska i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dystopijna przyszłość, totalitarny i chrześćjańsko-fundamentalny rząd ,,Gilead" odgrywa znaczną rolę w kształtowaniu się Stanów Zjednoczonych po cywilnej wojnie.Społeczeństwo jest organizowane przez żądnych władzy liderów wzdłuż nowego, zmilitaryzowanego, hierarchicznego reżimu fanatyzmu i nowo utworzonych klas społecznych, w których kobiety są brutalnie podporządkowane. Natomiast prawo nie zakazuje pracować, posiadać majątku, obchodzić się z pieniędzmi ani czytać. Niepewność panująca na całym świecie doprowadziła do poboru kilku pozostających płodnych kobiet w Gileadzie, zwanych ,,Służebnicami". Zgodnie z ekstremistyczną interpretacją relacji biblijnej. Kobiety są przydzielone do domów elity rządzącej, gdzie muszą poddać się zrytualizowanemu gwałtu ze swoimi męskimi panami, aby zajść w ciążę i nosić dzieci dla tych mężczyzn i ich żon.

Sezon 2

Sezon 1

  • 2007-01-30 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.