seriale online

The Chi

The Chi

Online

Gatunek: Dramat
Stacja: Showtime

Opis:
The Chi to serial przedstawiający losy grupy przyjaciół z sąsiedztwa, dzielnicy South Side w Chicago. Dzielnica ta niesie za sobą wiele niebezpieczeństw i wiele trudnych decyzji do rozwiązania. Młodzi-dorośli bohaterowie próbują stawić czoła wyzwaniom, które stoją przed nimi.Kevin (Hibbert) jest dzieckiem, które musi przejść przez złamane iluzje przeszłości i odnaleźć się w prawidłowym dzieciństwie. Brandon (Mitchell), swego rodzaju marzyciel dokonuje prawie niemożliwego skoku wiary, co przekłada się na życie i miłość bohatera do dziewczyny Jerriki (Boone). Emmett (Latimore) to beztroski nastolatek popchnięty w złożoną odpowiedzialność z wytycznymi od własnej matki - Jady (Ross). Ronnie (Mwine) natomiast to dryfter, który zmaga się z pojęciem miłości kwestionującym każdy jego kolejny wyścig.

Sezon 1

  • 2010-07-13 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.