seriale online

Powiadomienia
Nie z tego świata

Nie z tego świata

Supernatural Online

Gatunek: Dramat , Horror
Stacja: The CW

Opis:
Serial z gatunku horror, to opowieść o dwóch braciach, którzy po śmierci matki, krocząc śladami ojca, muszą stawić czoło wielu nadprzyrodzonym mocom, takim jak: potwory, demony i bogowie. Akcja serialu rozpoczyna się w Kansas, w domu szczęśliwej rodziny, której spokój zostaje naruszony. W wyniku tego zdarzenia ginie matka dwóch chłopców, Sama i Deana, a ojciec ucieka wraz z nimi z płonącego domu. Kolejne perypetie braci rozgrywają się dwadzieścia lat później, kiedy chłopcy są już dorośli i próbują odkryć tajemnice śmierci matki, mierząc się z nadprzyrodzonymi mocami oraz z demonami przeszłości. Serial zyskał na popularności również dzięki aktorom, którzy charakteryzują się nienaganną aparycją oraz ciętym dowcipem. W rolę Deana wcielił się Jensen Ackles, natomiast w rolę Sama - Jared Padalecki.

Supernatural sezon 2 online

Sezon 14

Sezon 13

Sezon 12

Sezon 11

Sezon 10

Sezon 9

Sezon 8

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2008-06-03 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.