seriale online

Kim jest Maniac? Każdym z nas!

Warto było czekać

Netflix długo nie chciał uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego swojego najnowszego serialowego hitu, ale kiedy to zrobił, ekscytacja narastała z dnia na dzień, ze zwiastuna na zwiastun.


Maniac od samego początku zapowiadał się obiecująco i nie zawiódł– Emma Stone i Jonah Hill są więcej niż przekonywujący w swoich rolach, na czas trwania serialu, widz zostaje bezpowrotnie zassany do umysłów granej przez nich dwójki, a zza kamery, Carry Fukunaga sprawia, że cały spektakl wygląda surrealistycznie.


Sprawy się trochę komplikują

Annie i Owen biorą udział w innowacyjnym badaniu farmakologicznym, mającym na celu odnalezienie leku, który wyleczy umysł ze smutku. Każdy z nich ma inny powód, dla którego znajdują się na badaniach. Annie jest uzależniona od jednej z pigułek, Owen jest chory. Podczas trwania badań nawiązuje się między nimi wyraźna więź. Nie wiedząc jednak, co jest prawdziwe a co jawą, starają się na swój sposób pojąć, co się dzieje w kompleksie badawczym, zarządzanym przez zakompleksionego, na punkcie swojej matki, doktora i emocjonalny komputer cierpiący na depresję.


Emocjonalny rollercoaster

Większość fabuły dzieje się w snach bohaterów, to właśnie tam poznają się i pojawia się między nimi więź. Po czasie odkrywają, że jakimś cudem, coś ich zawsze łączy na jawie. Doktor wraz z asystentką za wszelką cenę starają się rozłączyć parę badanych, dla dobra zbieranych danych, lecz ich więź jest za silna.


Wszyscy jesteśmy Maniakami

Wszyscy zmagają się z czymś wewnętrznie. Nie ważne co to jest, czy skąd się wzięło w danej głowie, każdy jest jedyny w swoim rodzaju. Koncerny farmaceutyczne mogą próbować wymyślać nowe ”zespoły” aby pozyskać nową siłę nabywczą, ale ludzie nie mogą się im poddawać. Na koniec końców wszyscy jesteśmy normalnymi…maniakami.

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.