seriale online

Powiadomienia
Gossip Girl

Gossip Girl

Plotkara Online

Gatunek: Dramat , Dla młodzieży
Stacja: The CW

Opis:
Plotkara to amerykański serial młodzieżowy, który zostal stworzony przez Hosha Schwartza oraz Stephanie Savage. Narratorem serialu jest blogerka ,,Plotkara” o nieznanej tożsamości (głos Kristen Bell); opisuje ona skandaliczne życie uczniów prywatnej szkoły na Upper East Side w Nowym Jorku. Serial rozpoczyna się powrotem na Upper East Side Sereny van der Woodsen (Blake Lively) z tajemniczego pobytu w szkole z internatem w Connecticut. Nikt nie wie dlaczego wyjechała, i z jakiego powodu wróciła. Blair Waldorf (Leighton Meester), królowa Constance Billard, a zarazem była przyjaciółka Sereny nie cieszy się z jej powrotu, w przeciwieństwie do swojego chłopaka, Nate’a Archibalda (Chace Crawford), który darzył Serenę nie tylko sympatią.

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2007-11-08 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.