seriale online

Powiadomienia
CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Kryminalne zagadki Miami

CSI: Miami Online

Gatunek: Kryminał
Stacja: CBS

Opis:
Amerykański serial, którego twórcą jest Anthony E. Zuiker, Carol Mendelshon oraz Ann Donahue. Zespół profesjonalistów najwyższej klasy tworzą m. in. Calleigh Duquesne- piękna kobieta, która specjalizuje się w balistyce. Ekspert od pracy w terenie Ryan Wolfe, pełen uroku detektyw Eric Delko oraz specjalistka od anazliz DNA -Natalia Boa Vista oraz Maxine Valera. Grupą techników kryminalnych dowodzi bezkompromisowy porucznik Horatio Caine (David Caruso). Zespól śledczych zajmuje się tajemniczymi zbrodniami, które mają miejsce w Miami. Do odkrycia prawdy, która kryje się za zawiłą i tajemniczą zbrodnią wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne, które trafiają do laboratoriów kryminalistyki i medycyny sądowej.

Sezon 10

Sezon 9

Sezon 8

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2002-03-23 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.