seriale online

Class

Class

Online

Gatunek: Akcja , Przygodowy , Sci-Fi , Psychologiczny
Stacja: BBC 1

Opis:
Class- brytyjski serial, którego fabuła skupia się wokół życia studentów i nauczycieli z Coal Hill Academy. Największym zadaniem i wyzwaniem dla nastolatków jest ratowanie świata przed kosmitami, ale oprócz tego bedą musieli zmierzyć się z pracami domowymi, licznymi przyjaźniami i typowymi obowiązkami nastolatków. Szkoła jest ściśle powiązana z Doktorem Who. W tej szkole uczyło się trzech towarzyszy Doktora.
Serial nie jest skierowany do dzieci, ponieważ pełno tu krwi i śmierć uderza z zaskoczenia. Odnaleźć też można sporo nawiązań do problemów bohaterów, traum, a te są bardzo różnorodne, podobnie jak bohaterowie. Atmosfera całości jest wystarczająco przygnębiająca, usłyszymy sporo piosenek wplecionych w poszczególne wydarzenia.

Class- serial dostępny na iitvx.pl

Sezon 1

  • 2017-07-05 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.