seriale online

Powiadomienia
 Chłopaki z baraków

Chłopaki z baraków

Online

Gatunek: Komedia
Stacja: Showcase

Opis:
Chłopaki z baraków to kanadyjski serial, którego reżyserem jest Mike Clattenburg. Film kręcony jest metodą mocumentary, czyli przypomina film dokumentalny. Wydarzenia i postaci są mocno satyryczne i przerysowane. Fabuła skupia się na grupie przyjaciół: Juliana, Rickiego i Bubblesa. Koledzy mieszkają na fikcyjnym osiedlu barakowozów o nazwie: Sunnyvale. Ich głównym życiowym celem jest szybkie wzbogacenie się. W każdym sezonie szukają sposobu na łatwe zarobienie pieniędzy. Działania kolegów często przypominają parodię prawdziwych napadów lub rabunków. Niestety, notorycznie łamią przy tym prawo, ponieważ ich pomysły są nielegalne: handel narkotykami, kradzieże, rozboje. Fakt, iż trafiają za kratki nie zniechęca ich do snucia nowych planów zdobywania wymarzonego bogactwa.

Chłopaki z baraków sezon 8

- dostępny na iitvx.pl

Sezon 11

Sezon 10

Sezon 9

Sezon 8

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2005-09-01 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.