seriale online

Powiadomienia
Casual

Casual

Bez zobowiązań Online

Gatunek: Komedia
Stacja: Hulu

Opis:
Casual -bohaterami serialu jest rodzeństwo: Alex i Valerie. Alex, w którego rolę wcielił się Tommy Dewey, to bardzo sprytny, cyniczny chłopak, który spędza czas głównie na randkowaniu z niezliczoną ilością kobiet. Swobodny tryb życia prowadzi dzięki zarobieniu pokaźnego majątku na ponoć genialnej aplikacji randkowej. Z usług aplikacji bohater również korzysta. Jest tam wiele cech opisujących charakter wymarzonego związku. Jest oczywiście możliwość zaznaczyć, że poszukuje się przyszłego męża i żony, ale także partnera na jedną noc, do casualowego związku (stąd tytuł serialu). Jego siostra, Valerie (Michaela Watkins) jest dokładnym przeciwieństwem. To stateczna pani psycholog, zaangażowana matka nastolatki i do niedawna szczęśliwa żona. Aktualnie Valerie jest w trakcie finalizowania rozwodu i po wielu latach na nowo pomieszkuje z młodszym bratem w jego domu. Rodzeństwo udziela sobie porad i wsparcia.

Casual- serial dostępny na iitvx.pl

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2009-03-28 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.