seriale online

Powiadomienia
Californication

Californication

Online

Gatunek: Komedia
Stacja: Showtime

Opis:
Californication- to serial , którego twórcą jest Tom Kapinos. W rolę głównego bohatera Hanka Moody’ego wcielił się David Dochovny. Hank jest bardzo popularnym pisarzem, autorem bestsellerowej powieści ,,God Hates Us All”, który przeniósł się Nowego Jorku do Los Angeles. Jego partnerka Karen, z którą ma dwunastoletnią córkę Rebeccę, odeszła do innego mężczyzny. Hank po przeprowadzce zmienił swój styl życia i zaczął pić i uprawiać przygodny seks. Fabuła serialu skupia się na ukazaniu skomplikowanych relacji pomiędzy bohaterami: Hankiem, Karen i ich córką Rebecą, nowym narzeczonym Karen - Billem i jego szesnastoletnią córką Mią, jak i również agentem Hanka -Charliem, jego żoną Marcy i asystentką Dani. Liczne ,,nowe znajomości” i przygody powodują to, że serial obfituje w sceny seksualne.

Californication- serial dostępny na iitvx.pl

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 2006-02-05 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.