seriale online

Billions

Billions

Online

Gatunek: Dramat
Stacja: Showtime

Opis:
Billions -bogactwo, duże wpływy i korupcja - to mieszanka, którą można znaleźć w tym serialu.Akcja rozgrywa się wśród elit w Nowym Jorku. Fabuła skupia się wokół specyficznej relacji wymagającego i zasadniczego prokuratora Chucka Rhoadesa (Paul Giamatti) i bardzo błyskotliwego i ambitnego króla funduszu hedgingowego Bobby’ego ,,Axe” Axelroda, w którego rolę wcielił się Damian Lewis. Konflikt między mężczyznami jest nieunikniony, tym bardziej, że obaj mężczyźni są niezwykle ambitni. Każdy z mężczyzn za wszelką cenę stara się przechytrzyć przeciwnika i zwyciężyć.
Za scenariusz i produkcję odpowiadają Brian Koppelman i David Levien. W obsadzie znaleźli się Malin Akerman, Magiie Siff, Toby Leonard Moore, David Costabile i Condola Rasha.

Billions- serial dostępny na iitvx.pl

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 1999-04-03 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.