seriale online

Powiadomienia
Ballers

Ballers

Gracze Online

Gatunek: Dramat, Komedia
Stacja: HBO

Opis:
Ballers-głównemu bohaterowi emerytura jednak nie służy. Spencer Strasmore (w tej roli Dwayne The Rock Johnson) jest całkowicie spłukany i uzależniony od leków. Spencer, jako dawna gwiazda futbolu amerykańskiego na poważnie zaczyna myśleć o karierze menagera finansowego i z wielką wytrwałością poszerza swoje kompetencje. Swój biznes chce oprzeć na rosnącym pokoleniu bardzo bogatych sportowców. Szansę zaistnienia w tej branży zawdzięcza doradcy finansowemu -Joe Krutelowi (Robb Corddry), który przedstawia swojemu koledze korporacyjne oblicze profesjonalnego sportu.
Akcja serialu toczy się głównie w słonecznym Miami, pełnym pięknych kobiet i szybkich samochodów. Świat młodych i bardzo bogatych ludzi.

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

  • 1996-02-29 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.