seriale online

Atlanta

Atlanta

Online

Gatunek: Komedia
Stacja: FX

Opis:
Atlanta- przez wiele lat uchodziła za jedno z najczarniejszych amerykańskich miast, kolebkę ruchu na rzecz praw człowieka. Atlanta to również jedno z najlepszych miast dla młodych raperów, którzy chcą wyrobić sobie markę i zaistnieć w branży. Wśród nich jest Alfred Miles, nowy gorący artysta, który próbuje zrozumieć granicę między życiem a życiem ulicy. Pomocny w zarządzaniu karierą okazuje się kuzyn, Earn, który zostaje uwikłany w miejscową scenę rapową i karierę jego kuzyna po powrocie do domu do ATL. Earn robi, co może, aby spróbować wznieść karierę Alfreda na wyższy poziom. Dariusz, praworęczny raper i wizjoner, również jest w otoczeniu Alfreda. Kiedy Earn nie jest zajęty zarządzaniem karierą kuzyna, spędza większość swojego czasu z najlepszą przyjaciółką Vanessą. Przyjaciółka jest także matką jego córki.

Atlanta - serial dostępny na iitvx.pl

Sezon 2

Sezon 1

  • 1991-08-20 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.