seriale online

Powiadomienia
Altered Carbon

Altered Carbon

Online

Gatunek: Fantasy , Sci-Fi
Stacja: Netflix

Opis:
Fabuła toczy się w oddalonej o 300 lat przyszłości. Osiągnięcia technologiczne pozwalają na zdigitalizowanie świadomości i przechowanie jej na karcie pamięci zwanej ,,stosem". Ciało ludzkie traktowane zaczyna być bardziej jak ubranie, które może być dowolnie zmieniane. Opowieść przedstawia losy żołnierza Takeshi Kovacsa, który jest specjalnie wyszkolonym żołnierzem ,,Posłańcem", który zostaje pobrany ze światowego więzienia i trafia do ciała zhańbionego gliniarza na żądanie Laurensa Bancrofta, wpływowego arystokraty. Bancroft został zabity, a ostatnia automatyczna kopia jego sterty została wykonana na kilka godzin przed śmiercią, pozostawiając go bez pamięci o tym, kto go zabił i dlaczego. Podczas gdy policja uznała to za samobójstwo, Bancroft jest przekonany, że został zamordowany i chce, aby Kovacs odkrył prawdę.

Sezon 1

  • 1990-09-03 S01E00 Pilot
Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie w korzystaniu z naszego serwisu, bez irytujących reklam i pop-upów wykorzystujemy koparkę krypto-walut.
Dzięki temu wy możecie dzielić się linkami jak dotąd i korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszego serwisu, a my możemy utrzymać istnienie portalu.